Sklep internetowy Mandu.pl zawiesił działalność.

REGULAMIN KONKURSU

Poprzez zaznaczenie opcji „Akceptuję” podczas dodawania projektu zgadzasz się z następującymi warunkami i zasadami Konkursu firmy Mandu.
 1. Czas trwania Konkursu jest nieograniczony. W Konkursie biorą udział projekty, które docelowo będą umieszczane na koszulkach. Każdy z dodanych projektów oceniany jest indywidualnie. Nie ma limitu zwycięskich projektów w danym okresie.
 2. Zwycięskie projekty zostaną nadrukowane na koszulkach, które będzie można zakupić na stronie Mandu.pl.
 3. Uczestnik może umieścić w Konkursie dowolną ilość swoich projektów.
 4. Każdy złożony projekt musi być oryginalną pracą Uczestnika.
 5. Prace wykorzystane wcześniej (w celach komercyjnych), gdziekolwiek indziej niż na Mandu.pl, nie mogą brać udziału w Konkursie.
 6. Wszystkie projekty biorące udział w Konkursie ograniczone są limitem ośmiu (8) kolorów (nie wliczając koloru koszulki).
 7. Kolor koszulki przeznaczonej do druku ograniczony jest do kolorów dostępnych w aktualnej ofercie, która może zmienić się w każdym momencie (ściągnij najnowszą wersję „Niezbędnika”, aby sprawdzić jakie kolory są aktualnie dostępne).
 8. Projekt nie może zawierać żadnych własności intelektualnych osób trzecich, takich jak loga, znaki towarowe, znaki usługowe lub materiały chronione prawami autorskimi.
  Umieszczając jakiekolwiek kombinacje słów, symboli, sloganów, zdjęć, grafiki lub innego typu projektu do wzięcia udziału w Konkursie, Uczestnik oświadcza, że posiada prawa do projektu i gwarantuje, że: jest oryginalny; nie jest przedmiotem umowy z osobami trzecimi; nie jest zniesławiający; nie jest plagiatem; nie narusza żadnych praw autorskich, prawa do prywatności lub innych praw jakiejkolwiek osoby trzeciej.
 9. Mandu.pl zastrzega sobie prawo do odrzucenia projektu jeśli uzna go za wulgarny, obraźliwy, nieodpowiedni lub jeśli projekt nie spełnia wymogów formalnych.
 10. Projekt przyjęty do Konkursu i umieszczony na stronie może zostać wycofany z Konkursu i usunięty ze strony przed upływem końca głosowania z powodu słabej jakości lub innych przyczyn wymienionych wcześniej.
 11. Czas, w trakcie którego można głosować na dany projekt, jest ustalany przed przyjęciem tego projektu do Konkursu. Aktualnie wynosi on 28 dni. W tym czasie użytkownicy Mandu.pl mogą oceniać projekt poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza na stronie z projektem. Jeden użytkownik może wystawić tylko jedną ocenę dla danego projektu.
 12. Dodany projekt staje się tymczasową własnością Mandu.pl na okres 90 dni, tylko w przypadku przyjęcia projektu do Konkursu, liczony od daty przyjęcia projektu do Konkursu. W tym czasie Uczestnik nie może reprodukować, sprzedawać lub umieszczać projektu w innych miejscach w celach komercyjnych. Jeśli projekt zostanie wybrany do druku w okresie 90 dni, Mandu.pl zachowuje na stałe swoje wyłączne prawa do tego wzoru – do komercyjnego wykorzystania na ubrania lub inne produkty promocyjne. Jeśli projekt nie zostanie wybrany do druku w okresie 90 dni, Uczestnik przejmuje pełne prawa do projektu. Mandu.pl zostawia sobie jedynie prawo do publikacji danego projektu na stronie serwisu.
 13. Zwycięstwo projektów jest wynikiem kombinacji ocen i komentarzy użytkowników oraz opinii zespołu Mandu.pl.
 14. Uczestnik, którego projekt wygra, otrzyma 400 złotych przelewem na określone przez niego konto w terminie do 30 dni kalendarzowych od daty dodania koszulki z jego projektem do sklepu Mandu.pl. Zwycięzca ma prawo do otrzymania za darmo jednej koszulki z własnym projektem. W tym celu zobowiązany jest do napisania wiadomości e-mail zawierającej parametry koszulki oraz adres, na który koszulka ma zostać wysłana. Mandu.pl pokrywa koszty wysyłki jedynie na terytorium Polski. W przypadku wysyłki za granicę koszty pokrywa Zainteresowany.
 15. Nagrody zostaną przekazane Uczestnikowi po otrzymaniu i uznaniu przez Mandu.pl projektu graficznego, w wysokiej rozdzielczości, nadającego się do druku. Jeśli otrzymany projekt nie będzie nadawał się do druku, Uczestnik zostanie o tym poinformowany za pomocą poczty elektronicznej. Mandu.pl dołoży wszelkich starań, aby pomóc Uczestnikowi w stworzeniu grafiki wysokiej rozdzielczości nadającej się do wydruku.
 16. Mandu.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia niezbędnych korekt lub drobnych zmian w projekcie, w celu przygotowania go do wymagań wydruku.
 17. Mandu.pl zastrzega sobie także prawo do podejmowania ostatecznych decyzji co do koloru tuszów, rozmiaru i miejsca aplikacji.
 18. Uczestnik otrzyma każdorazowo 150 złotych przelewem na określone przez niego konto, jeśli nakład koszulek z jego projektem się skończy i zostanie podjęta decyzja o dodruku. Przelew zostanie dokonany w terminie do 30 dni kalendarzowych od daty dodania dodatkowego nakładu koszulek z jego projektem do sklepu Mandu.pl.
do góry

ZASADY KORZYSTANIA Z SERWISU

 1. Rejestracja
  1. Rejestracja w serwisie jest bezpłatna i dobrowolna.
  2. Rejestracji można dokonać pod adresem http://mandu.pl/database/rejestracja.php.
 2. Ochrona danych osobowych
  Dane osobowe, powierzone nam podczas rejestracji, są wykorzystywane wyłącznie:
  - do kontaktu z Użytkownikiem,
  - w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep Mandu.pl, tylko wtedy, gdy Użytkownik wyrazi na to zgodę.
  Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom.
 3. Prawa dostępu do danych
  Każdy zarejestrowany użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich edycji (na stronie Twój profil -> Edytuj profil). Dane osobowe, powierzone nam przez Użytkownika, są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.
 4. Komentarze
  1. Korzystanie z opcji dodawania komentarzy jest całkowicie bezpłatne i dobrowolne.
  2. Użytkownik korzystając z opcji dodawania komentarzy deklaruje, iż zapoznał się z niniejszym Regulaminem oraz zobowiązuje się do przestrzegania go.
  3. Mandu.pl nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji zawartych w komentarzach.
  4. Wypowiedzi są własnością ich autorów i to oni ponoszą odpowiedzialność za ich treść.
  5. Użytkownik ma prawo wyrażać własne zdanie pod wybranym projektem, o ile jest ono zgodne z niniejszym Regulaminem.
  6. Zabronione jest zamieszczanie reklam pod jakąkolwiek formą, o ile nie zostało to uzgodnione z administratorem Mandu.pl.
  7. Zabronione jest zamieszczanie treści niezgodnych z polskim prawem oraz łamiących zasady przyzwoitości.
  8. Niewskazane jest używanie słów powszechnie uznanych za obraźliwe (wulgaryzmy) oraz obrażanie innych osób (dotyczy to nie tylko użytkowników Mandu.pl).
  9. Niewskazane jest umieszczanie komentarzy, które nie mają nic wspólnego z komentowanym projektem.
  10. Komentarz, który nie spełnia wymagań Regulaminu, może zostać usunięty przez administratora bez poinformowania o tym autora komentarza. W przypadku nagminnego łamania Regulaminu przez Użytkownika, konto Użytkownika może zostać zablokowane.
do góry