Co począć?

1. Na stronie mam krzaczki zamiast polskich znaków diaktrycznych.
W przeglądarce w opcji Widok zmień "zestaw/kodowanie znaków" na Unicode UTF-8.

2. Mój projekt nie wygrał, a koniecznie chcę go na koszulce.
W takim przypadku napisz do Michała na adres: michal@mandu.pl i zapytaj o możliwość wydrukowania n sztuk Twojego projektu dla Ciebie (gdzie n>=1). Przy małym nakładzie sitodruk jest nieopłacalny, ale postaramy się znaleźć satysfakcjonujące dla Ciebie rozwiązanie.

Projekty

1. Jaką metodą drukowane są projekty?
Metodą wykorzystaną w celu nadruku na koszulkach jest sitodruk. Sitodruk to zdecydowanie najczęściej stosowana metoda nadruku pozwalająca na odwzorowanie skomplikowanych wzorów.
Zalety sitodruku:
- Wodoodporny, odporny na czynniki atmosferyczne, ma dużą trwałość mechaniczną.
- Metodą sitodruku można zadrukować prawie każdą powierzchnię (papier, folie, tworzywa, tkaniny, drewno).
- Farba sitodrukowa jest kryjąca, lub częściowo kryjąca - dzięki temu daje ona "pełne", intensywne kolory, podobnie jak farba na obrazach np. olejnych.
- Duża różnorodność farb, niedostępna dla druku offsetowego: metaliczne, brokatowe, fluorescencyjne, świecące, refleksyjne, "puchnące", zdrapki i wiele innych...

2. Jaki jest obszar koszulki, na którym można umieścić projekt?
Ogranicza nas rozmiar nadruku (35cm x 35cm) oraz... koszty. Jeśli chcesz żeby Twój projekt zajmował nie tylko przód koszulki, ale także tył lub rękawy, to nie ma z tym większych problemów. Jednak musi być to CELowe, tak aby efekt był współmierny do kosztów i ostatecznej ceny koszulki.

3. Czy projekt musi być w postaci wektorowej?
Nie, jednak jest to o wiele bardziej wygodne i pewne jeśli chodzi o końcową jakość projektu. Dlatego skłaniamy sie ku grafice wektorowej. W przypadku zwycięstwa Projektu akceptujemy pliki .eps i .psd w wysokiej rozdzielczości (minimum 300 dpi).

Konkurs

1. Jaki jest okres trwania konkursu?
Konkurs jest nieograniczony czasowo.