Witamy, cześć i czołem!

Postanowiliśmy skrobnąć parę słów o sobie i o tym co robimy.

Najpierw o tym co zapewne Cię bardziej interesuje, czyli Mandu.pl. Skąd wzięła się nazwa? Mandu to aborygeńskie imię męskie, które oznacza „Słońce”. Jeśli będziesz miał synka to polecamy! :) Jeśli będzie taka konieczność to jeden z nas może zostać ojcem chrzestnym ;).

Po co komu Mandu.pl?

Jeśli chodzi o nas to: pasja, hobby, zamiłowanie i jeszcze kilka synonimów by się znalazło…. Więcej będzie dalej, gdzie każdy z nas wyduka coś o sobie… ważniejsze teraz jest czym Mandu.pl może być dla Ciebie. Otóż: jeśli jesteś Artystą to dzięki Mandu.pl możesz trochę zarobić robiąc to co lubisz i czujesz. Możesz także zapełnić kolejną stronę w swoim portfolio, albo właśnie teraz zacząć je budować. Możesz mieć wpływ na naszą małą „rzeczywistość” (Wake up Neo!) przedstawiając swoją ideę, która zostanie wydrukowana na koszulce, na której będą lądowały spojrzenia przechodniów. Dlatego pomyśl teraz nad tym co mógłbyś przedstawić w swoim projekcie i do dzieła!

Jeżeli jesteś Użytkownikiem Mandu.pl masz wpływ na to co i w jaki sposób zostanie wydrukowane. Liczymy na Twoje opinie i komentarze! Pamiętaj, że koszulki, które znajdziesz na Mandu.pl nie są produktem masowym. Jeżeli lubisz mieć w swojej garderobie coś oryginalnego to na pewno coś takiego tutaj znajdziesz. Mandu.pl ubierze Cię i utuli! :)
*Niech Moc będzie z Tobą!

Nastał czas części drugiej czyli parę słów o sobie. Zastanawialiśmy się trochę, czy warto to umieszczać, ale myślimy że przyjemniej wszystkim będzie mieć świadomość, że za Mandu.pl stoją istoty z duszą :)

Michał: Czym jest Mandu.pl dla mnie? Możliwości robienia tego co mnie kręci (grafika komputerowa) i jeśli się uda to życia z tego (nie mylić z egzystowaniem – polecam obejrzeć i podumać nad filmem WALL.E®). Pragnę żeby Mandu.pl było Hunowym projektem (o Hunie możesz poczytać tu) z MEGAPOZYTYWNYM przekazem, który wniesie więcej radości i światła w nasze życia. Skąd i kiedy się urwałem? Ćwierć wieku temu, a skąd… tu każdy ma swoją teorię :). Przeżyłem 17 lat „edukacji” (jeśli jesteś w trakcie to * po dwakroć! :)), skończyłem na informatyce, zajmuję się grafiką i tym co oglądasz na tej stronie. Przyłącz się i twórz to co czujesz!

Darek: zajmuję się tym, czego nie widać na stronie, ale co powoduje, że strona funkcjonuje - a więc programowaniem. Po wielu latach nauki również skończyłem na informatyce. Podczas pracy nad Mandu.pl napotkałem wiele problemów i wyzwań, których pokonywanie dawało mi wielką satysfakcję. Życzę Tobie byś także czerpał(a) radość i satysfakcję z korzystania ze strony Mandu.pl.

Życzymy przyjemnego i owocnego korzystania z serwisu!
Pozdrawiamy!
Darek i Michał